- jednoosobowa wanna z przelewem umieszczonym z boku i wbudowanymi podłokietnikami
- klasyczna wersja prostokątna
- wykonana z 3,5 mm stali emaliowanej
- wymiary: 170 x 80 x 43 cm
- kolor: biały
Kaldewei Vaio wanna prostokątna 170x80 cm model 960 biała 234000010001
towar niedostępny
Opis
Kaldewei Vaio wanna prostokątna 170x80 cm model 960 biała 234000010001
Niezwykle subtelna, pełna harmonii wanna, idealna do każdej łazienki
Ergonomicznie ukształtowana forma wewnętrzna zaprasza do odprężającej kąpieli
Dostępna również z uchwytem
Kąpiel we dwoje: dwa identyczne podparcia pleców i odpływ pośrodku
Wykonana ze stali emaliowanej KALDEWEI
Zaprojektowana przez Anke Salomon
Opis produktu Kaldewei Vaio wanna prostokątna 170x80 cm model 960 biała 234000010001
Dane techniczne
| Marka | Kaldewei |
| Seria | Sileno |
| Dłuższy bok | 170 cm |
| Krótszy bok | 80 cm |
| Pojemność | 145 l |
| Kształt | prostokątna |
| Materiał | stalowa |
| Zintegrowana obudowa | nie |
| Kolor | biały |
| Odpływ | z boku |
| Kod EAN | 4001112445150 |
| Wymiary z opakowaniem | 81 x 43 x 171 cm |
| Waga z opakowaniem | 50,70 kg |
| Gwarancja | Pobierz |

Emalia jest niezwykle higieniczna i łatwa w pielęgnacji. Wykazuje znakomitą odporność na wysokie temperatury, promieniowanie UV, chemikalia takie jak lakiery do paznokci czy farby do włosów, jest bardzo stabilna i wyjątkowo odporna na zarysowania. A dodatkowo to materiał naturalny, w 100% nadający się do recyklingu.
* zgodnie z warunkami zawartymi w karcie gwarancyjnej.

Dane techniczne
| Seria | Vaio |
| Nr katalogowy | 234000010001 |
| Długość | 170 cm |
| Szerokość | 80cm |
| Kształt | Wanna prostokątna |
| Materiał | Konglomerat |
| EAN | 4001112445150 |
| Pojemność | 145 LITRÓW |
| Orientacja odpływu | odpływ po stronie stóp |
| Wysokość | 40 cm |
| Marka | Kaldewei |
| Typ wanny | Wanna przyścienna |
| Kolor | biały |
| Przelew | Tak |
| Otwór na baterie | Nie |


