Kaldewei Vaio Set wanna prostokątna 180x80 cm model 946 biały mat 234600010711
towar niedostępny
Opis
Kaldewei Vaio Set wanna prostokątna 180x80 cm model 946 biały mat 234600010711
Wanna kombi, przeznaczona zarówno do kąpieli z pozycji leżącej, jak i do kąpieli pod prysznicem
Jednoosobowa wanna z przelewem umieszczonym z boku i wbudowanymi podłokietnikami
Głębokość wanny zapewniająca wygodną kąpiel
Dostępna również z uchwytami
Wykonana ze stali emaliowanej KALDEWEI
Opis produktu Kaldewei Vaio Set wanna prostokątna 180x80 cm model 946 biały mat 234600010711
Dane techniczne
| Marka | Kaldewei | |
| Seria | Vaio set | |
| Dłuższy bok | 180 cm | |
| Krótszy bok | 80 cm | |
| Pojemność | 135 l | |
| Kształt | prostokątna | |
| Materiał | stalowa | |
| Zintegrowana obudowa | nie | |
| Kolor | biały mat | |
| Odpływ | z boku | |
| Kod EAN |
|
|
| Wymiary z opakowaniem |
|
|
| Waga z opakowaniem | 55,50 kg | |
| Gwarancja | Pobierz |

Emalia jest niezwykle higieniczna i łatwa w pielęgnacji. Wykazuje znakomitą odporność na wysokie temperatury, promieniowanie UV, chemikalia takie jak lakiery do paznokci czy farby do włosów, jest bardzo stabilna i wyjątkowo odporna na zarysowania. A dodatkowo to materiał naturalny, w 100% nadający się do recyklingu.
* zgodnie z warunkami zawartymi w karcie gwarancyjnej.

Dane techniczne
| Seria | Vaio |
| Nr katalogowy | 234600010711 |
| Długość | 180 cm |
| Szerokość | 80cm |
| Kształt | Wanna prostokątna |
| Materiał | Konglomerat |
| EAN | 4055761182126 |
| Pojemność | 135 LITRÓW |
| Orientacja odpływu | Wanny z odpływem z boku |
| Wysokość | 40 cm |
| Marka | Kaldewei |
| Typ wanny | Wanna przyścienna |
| Kolor | biały |
| Przelew | Tak |
| Otwór na baterie | Nie |


