- jednoosobowa wanna z odpływem umieszczonym z boku i wbudowanymi podłokietnikami
- wanna kombi, nadaje się zarówno do kąpieli, jak i do korzystania z prysznica
- wykonana z 3,5 mm stali emaliowanej
- wymiary: 170 x 75 x 43 cm
- z pełnym wykończeniem antypoślizgowym i powierzchnią uszlachetnioną
- kolor: biały
Kaldewei Vaio Set wanna prostokątna 170x75 cm antypoślizgowa z powierzchnią uszlachetnioną biała 233434013001
towar niedostępny
Opis
Kaldewei Vaio Set wanna prostokątna 170x75 cm antypoślizgowa z powierzchnią uszlachetnioną biała 233434013001
Wanna kombi, przeznaczona zarówno do kąpieli z pozycji leżącej, jak i do kąpieli pod prysznicem
Jednoosobowa wanna z przelewem umieszczonym z boku i wbudowanymi podłokietnikami
Głębokość wanny zapewniająca wygodną kąpiel
Dostępna również z uchwytami
Wykonana ze stali emaliowanej KALDEWEI
Opis produktu Kaldewei Vaio Set wanna prostokątna 170x75 cm antypoślizgowa z powierzchnią uszlachetnioną biała 233434013001
Dane techniczne
| Marka | Kaldewei | |
| Seria | Vaio set | |
| Dłuższy bok | 170 cm | |
| Krótszy bok | 75 cm | |
| Pojemność | 135 l | |
| Kształt | prostokątna | |
| Materiał | stalowa | |
| Zintegrowana obudowa | nie | |
| Kolor | biały | |
| Odpływ | z boku | |
| Kod EAN |
|
|
| Wymiary z opakowaniem | 76 x 43 x 171 cm | |
| Waga z opakowaniem | 50,30 kg | |
| Gwarancja | Pobierz |

Emalia jest niezwykle higieniczna i łatwa w pielęgnacji. Wykazuje znakomitą odporność na wysokie temperatury, promieniowanie UV, chemikalia takie jak lakiery do paznokci czy farby do włosów, jest bardzo stabilna i wyjątkowo odporna na zarysowania. A dodatkowo to materiał naturalny, w 100% nadający się do recyklingu.
* zgodnie z warunkami zawartymi w karcie gwarancyjnej.

Dane techniczne
| Seria | Vaio |
| Nr katalogowy | 233434013001 |
| Długość | 170 cm |
| Szerokość | 75 cm |
| Kształt | Wanna prostokątna |
| Materiał | Konglomerat |
| EAN | 4001112562550 |
| Pojemność | 135 LITRÓW |
| Orientacja odpływu | Wanny z odpływem z boku |
| Wysokość | 40 cm |
| Marka | Kaldewei |
| Typ wanny | Wanna przyścienna |
| Kolor | biały |
| Przelew | Tak |
| Otwór na baterie | Nie |


