- jednoosobowa wanna z odpływem umieszczonym z boku i wbudowanymi podłokietnikami
- wanna kombi, nadaje się zarówno do kąpieli, jak i do korzystania z prysznica
- wykonana z 3,5 mm stali emaliowanej
- wymiary: 160 x 70 x 43 cm
- kolor: biały
Prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta drogą telefoniczną lub mailową:
tel.: +48 600901034
mail: biuro@lazienkomat.pl lub o.kedzierski@lazienkomat.pl
Jesteśmy do Państwa dyspozycji: pon-pt w godzinach 11.00-18.00, w soboty w godzinach 10-15.00
SKORZYSTAJ Z PROMOCJI NA PRODUKTY OLTENS 54% TANIEJ!
towar niedostępny
Opis
Jednoosobowa wanna z przelewem umieszczonym z boku i wbudowanymi podłokietnikami
Głębokość wanny zapewniająca wygodną kąpiel
Dostępna również z uchwytami
Wykonana ze stali emaliowanej KALDEWEI
Opis produktu Kaldewei Vaio Set wanna prostokątna 160x70 cm model 956 biała 233600010001
Różne charaktery – ta sama zasada. Tak prezentuje się rodzina wanien VAIO. Każdy, kto ceni piękno owalnych wanien z wygodnymi podłokietnikami, znajdzie tu aż osiem modeli, dostosowanych do różnych potrzeb i możliwości zabudowy. Jednoosobowe wanny VAIO, VAIO SET oraz VAIO 6 mogą zostać wyposażone w uchwyty, które dodatkowo zwiększają poziom bezpieczeństwa.
- jednoosobowa wanna z odpływem umieszczonym z boku i wbudowanymi podłokietnikami
- wanna kombi, nadaje się zarówno do kąpieli, jak i do korzystania z prysznica
- wykonana z 3,5 mm stali emaliowanej
- wymiary: 160 x 70 x 43 cm
- kolor: biały
Dane techniczne
| Marka | Kaldewei |
| Seria | Vaio set |
| Dłuższy bok | 160 cm |
| Krótszy bok | 70 cm |
| Pojemność | 100 l |
| Kształt | prostokątna |
| Materiał | stalowa |
| Zintegrowana obudowa | nie |
| Kolor | biały |
| Odpływ | z boku |
| Kod EAN | 4001112538302 |
| Wymiary z opakowaniem | 71 x 43 x 161 cm |
| Waga z opakowaniem | 56 kg |
| Gwarancja | Pobierz |


Dane techniczne
| Seria | Vaio |
| Nr katalogowy | 233600010001 |
| Długość | 160 cm |
| Szerokość | 70 cm |
| Kształt | Wanna prostokątna |
| Materiał | Konglomerat |
| EAN | 4001112538302 |
| Pojemność | 100 LITRÓW |
| Orientacja odpływu | Wanny z odpływem z boku |
| Wysokość | 40 cm |
| Marka | Kaldewei |
| Typ wanny | Wanna przyścienna |
| Kolor | biały |
| Przelew | Tak |
| Otwór na baterie | Nie |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności