Kaldewei Vaio Set Star wanna prostokątna 160x70 cm model 957 biała 233700010001
towar niedostępny
Opis
Kaldewei Vaio Set Star wanna prostokątna 160x70 cm model 957 biała 233700010001
Wanna kombi, przeznaczona zarówno do kąpieli z pozycji leżącej, jak i do kąpieli pod prysznicem
Jednoosobowa wanna z przelewem umieszczonym z boku i wbudowanymi podłokietnikami
Głębokość wanny zapewniająca wygodną kąpiel
Dostępna również z uchwytami
Wykonana ze stali emaliowanej KALDEWEI
Opis produktu Kaldewei Vaio Set Star wanna prostokątna 160x70 cm model 957 biała 233700010001
Różne charaktery – ta sama zasada. Tak prezentuje się rodzina wanien VAIO. Każdy, kto ceni piękno owalnych wanien z wygodnymi podłokietnikami, znajdzie tu aż osiem modeli, dostosowanych do różnych potrzeb i możliwości zabudowy. Jednoosobowe wanny VAIO, VAIO SET oraz VAIO 6 mogą zostać wyposażone w uchwyty, które dodatkowo zwiększają poziom bezpieczeństwa
- wanna kombi, nadaje się zarówno do kąpieli, jak i do korzystania z prysznica
- wykonana z 3,5 mm stali emaliowanej
- wymiary: 160 x 70 x 43 cm
- kolor: biały
- wersja z otworami na uchwyty, uchwyty za dopłatą
Dane techniczne
| Marka | Kaldewei |
| Seria | Vaio Set Star |
| Dłuższy bok | 160 cm |
| Krótszy bok | 70 cm |
| Pojemność | 100 l |
| Kształt | prostokątna |
| Materiał | stalowa |
| Zintegrowana obudowa | nie |
| Kolor | biały |
| Odpływ | na środku |
| Kod EAN | 4001112538319 |
| Wymiary z opakowaniem | 71 x 43 x 161 cm |
| Waga z opakowaniem | 46 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
Emalia jest niezwykle higieniczna i łatwa w pielęgnacji. Wykazuje znakomitą odporność na wysokie temperatury, promieniowanie UV, chemikalia takie jak lakiery do paznokci czy farby do włosów, jest bardzo stabilna i wyjątkowo odporna na zarysowania. A dodatkowo to materiał naturalny, w 100% nadający się do recyklingu.
* zgodnie z warunkami zawartymi w karcie gwarancyjnej.

Dane techniczne
| Seria | Vaio |
| Nr katalogowy | 233700010001 |
| Długość | 160 cm |
| Szerokość | 70 cm |
| Kształt | Wanna prostokątna |
| Materiał | Stal emaliowana |
| EAN | 4001112538319 |
| Pojemność | 100 LITRÓW |
| Orientacja odpływu | odpływ po stronie stóp |
| Wysokość | 43 cm |
| Marka | Kaldewei |
| Typ wanny | Wanna przyścienna |
| Kolor | biały |
| Przelew | Tak |
| Otwór na baterie | Nie |


