Opis produktu
- wymiary: 170 x 75 x 41 cm
- pojemność wanny: 96 litrów
- materiał: stal emaliowana
- kolor: biały
Prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta drogą telefoniczną lub mailową:
tel.: +48 600901034
mail: biuro@lazienkomat.pl lub o.kedzierski@lazienkomat.pl
Jesteśmy do Państwa dyspozycji: pon-pt w godzinach 11.00-18.00, w soboty w godzinach 10-15.00
SKORZYSTAJ Z PROMOCJI NA PRODUKTY OLTENS 54% TANIEJ!
towar niedostępny
Opis
Ergonomicznie ukształtowana forma wewnętrzna zaprasza do odprężającej kąpieli
Dostępna również z uchwytem
Kąpiel we dwoje: dwa identyczne podparcia pleców i odpływ pośrodku
Wykonana ze stali emaliowanej KALDEWEI
Zaprojektowana przez Anke Salomon
Opis produktu - Kaldewei Silenio wanna prostokątna 170x75 cm model 674 biała 267400010001
- wymiary: 170 x 75 x 41 cm
- pojemność wanny: 96 litrów
- materiał: stal emaliowana
- kolor: biały
| Marka | Kaldewei |
| Seria | Sileno |
| Dłuższy bok | 170 cm |
| Krótszy bok | 75 cm |
| Pojemność | 96 l |
| Kształt | prostokątna |
| Materiał | stalowa |
| Zintegrowana obudowa | nie |
| Kolor | biały |
| Odpływ | na środku |
| Kod EAN | 4001112960301 |
| Wymiary z opakowaniem | 76 x 41 x 171 cm |
| Waga z opakowaniem | 44,20 kg |
| Gwarancja | Pobierz |


Dane techniczne
| Seria | SILENIO |
| Nr katalogowy | 2019989975467 |
| Długość | 170 cm |
| Szerokość | 75 cm |
| Kształt | Wanna prostokątna |
| Materiał | Konglomerat |
| EAN | '4001112960301 |
| Pojemność | 96 LITRÓW |
| Orientacja odpływu | odpływ po stronie stóp |
| Wysokość | 40 cm |
| Marka | Kaldewei |
| Typ wanny | Wanna przyścienna |
| Kolor | biały |
| Przelew | Tak |
| Otwór na baterie | Nie |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności