- klasyczna wersja prostokątna
- wykonana z 3,5 mm stali emaliowanej
- wymiary: 170 x 70 cm
- głębokość: 41 cm
- z powierzchnią uszlachetnioną
- z wykończeniem przeciwpoślizgowym
- kolor: biały
Kaldewei Saniform Plus wanna prostokątna 170x70 cm model 363-1 antypoślizgowa z powierzchnią uszlachetnioną biała 111830003001
towar niedostępny
Opis
Kaldewei Saniform Plus wanna prostokątna 170x70 cm model 363-1 antypoślizgowa z powierzchnią uszlachetnioną biała 111830003001
KLASYCZNA WANNA O ERGONOMICZNYCH KSZTAŁTACH
Są formy, bez których trudno już wyobrazić sobie codzienność. Właśnie takim klasykiem, doskonale doskonale wpasowującym się w każdą łazienkę, są wanny SANIFORM z odpływem umieszczonym po stronie stóp. Każdy z dostępnych modeli, za sprawą wyjątkowo szerokiego oparcia dla pleców oraz ergonomicznego kształtu, zapewnia wygodne ułożenie ciała podczas kąpieli.
Jednoosobowa wanna z odpływem umieszczonym po stronie stóp
Klasyczna wersja prostokątna
Dostępna również z uchwytami
Wykonana ze stali emaliowanej KALDEWEI
| Marka | Kaldewei | |
| Seria | Saniform plus | |
| Dłuższy bok | 170 cm | |
| Krótszy bok | 70 cm | |
| Pojemność | 111 l | |
| Kształt | prostokątna | |
| Materiał | stalowa | |
| Zintegrowana obudowa | nie | |
| Kolor | biały | |
| Odpływ | z boku | |
| Kod EAN |
|
|
| Wymiary z opakowaniem | 74 x 41 x 171 cm | |
| Waga z opakowaniem | 47,60 kg | |
| Gwarancja | Pobierz |

Emalia jest niezwykle higieniczna i łatwa w pielęgnacji. Wykazuje znakomitą odporność na wysokie temperatury, promieniowanie UV, chemikalia takie jak lakiery do paznokci czy farby do włosów, jest bardzo stabilna i wyjątkowo odporna na zarysowania. A dodatkowo to materiał naturalny, w 100% nadający się do recyklingu.
* zgodnie z warunkami zawartymi w karcie gwarancyjnej.

Dane techniczne
| Seria | Saniform |
| Nr katalogowy | 111830003001 |
| Długość | 170 cm |
| Szerokość | 70 cm |
| Kształt | Wanna prostokątna |
| Materiał | Stal emaliowana |
| EAN | 4001112385173 |
| Pojemność | 111 LITRÓW |
| Orientacja odpływu | odpływ po stronie stóp |
| Wysokość | 41 cm |
| Marka | Kaldewei |
| Typ wanny | Wanna przyścienna |
| Kolor | biały |
| Przelew | Tak |
| Otwór na baterie | Nie |


