Kaldewei Saniform Plus Wanna model 372-1 160x75x41cm 112500010001
towar niedostępny
Opis
Kaldewei Saniform Plus Wanna model 372-1 160x75x41cm 112500010001
EAN: 4001112050583
Wanna prostokątna Kaldewei Saniform Plus 372-1 o wymiarach 160×75 cm w kolorze białym (numer katalogowy: 112500010001) została wyprodukowana z wysokogatunkowej stali emaliowanej.
Dzięki tej konstrukcji charakteryzuje się doskonałą odpornością na wszelkiego rodzaju odpryski i zarysowania. Jest trwała, solidna oraz wyjątkowo wizualnie lekka.
Ponadto wanna Kaldewei Saniform Plus model 372-1 ma proporcje, które pozwalają na wygodne kąpiele we dwoje, jednocześnie nie zajmując zbyt wiele miejsca. To doskonałe rozwiązanie dla każdej łazienki, bez względu na jej wielkość.
Dane techniczne
| Seria | Saniform Plus |
| Nr katalogowy | 112500010001 |
| Długość | 160cm |
| Szerokość | 75cm |
| Kształt | Wanna prostokątna |
| Materiał | Stal emaliowana |
| EAN | 4001112050583 |
| Pojemność | 107 litrów |
| Orientacja odpływu | odpływ po stronie stóp |
| Wysokość | 41cm |
| Marka | Kaldewei |
| Typ wanny | Wanna przyścienna |
| Kolor | biały |
| Przelew | Nie |
| Otwór na baterie | Nie |