Kaldewei Saniform Plus Wanna model 362-1 160x70 cm biały 111700010001
towar niedostępny
Opis
Wanna prostokątna Kaldewei Saniform Plus 362-1 160x70 cm biały 111700010001
EAN: 4001112032497
Wanna prostokątna Kaldewei Saniform Plus 362-1 o wymiarach 160×70 cm, w kolorze białym (kod produktu: 111700010001), wyróżnia się unikalnym designem i praktycznością.
Prezentowany model otwiera szeroki zakres możliwości aranżacyjnych, dzięki minimalistycznemu designowi oraz delikatnym, ergonomicznym kształtom, doskonale pasuje do współczesnych wnętrz. Jest idealnym wyborem zarówno do łazienek urządzonych w stylu nowoczesnym, klasycznym, industrialnym, jak i skandynawskim.
Wysoka jakość wykonania, oryginalny design i praktyczność to cechy charakteryzujące tę prostokątną wannę. Wykonana ze stali emaliowanej utrzymuje temperaturę, jest lekka i odporna na zarysowania.
Dane techniczne
| Seria | Saniform Plus |
| Nr katalogowy | 111700010001 |
| Długość | 160cm |
| Szerokość | 70 cm |
| Kształt | Wanna prostokątna |
| Materiał | Stal emaliowana |
| EAN | 4001112032497 |
| Pojemność | 93 litry |
| Orientacja odpływu | odpływ po stronie stóp |
| Wysokość | 41cm |
| Marka | Kaldewei |
| Typ wanny | Wanna przyścienna |
| Kolor | biały |
| Przelew | Nie |
| Otwór na baterie | Nie |