- pojemność: 111 litrów
- pełna wykończenie przeciwpoślizgowe
Prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta drogą telefoniczną lub mailową:
tel.: +48 600901034
mail: biuro@lazienkomat.pl lub o.kedzierski@lazienkomat.pl
Jesteśmy do Państwa dyspozycji: pon-pt w godzinach 11.00-18.00, w soboty w godzinach 10-15.00
SKORZYSTAJ Z PROMOCJI NA PRODUKTY OLTENS 54% TANIEJ!
towar niedostępny
Opis
Są formy, bez których trudno już wyobrazić sobie codzienność. Właśnie takim klasykiem, doskonale doskonale wpasowującym się w każdą łazienkę, są wanny SANIFORM z odpływem umieszczonym po stronie stóp. Każdy z dostępnych modeli, za sprawą wyjątkowo szerokiego oparcia dla pleców oraz ergonomicznego kształtu, zapewnia wygodne ułożenie ciała podczas kąpieli.
Jednoosobowa wanna z odpływem umieszczonym po stronie stóp
Klasyczna wersja prostokątna
Dostępna również z uchwytami
Wykonana ze stali emaliowanej KALDEWEI
Opis produktu Kaldewei Saniform Plus Star wanna prostokątna 170x70 cm biała 133534013001
| Marka | Kaldewei |
| Seria | Saniform plus |
| Dłuższy bok | 170 cm |
| Krótszy bok | 70 cm |
| Pojemność | 111 l |
| Kształt | prostokątna |
| Materiał | stalowa |
| Zintegrowana obudowa | nie |
| Kolor | biały |
| Odpływ | z boku |
| Kod EAN | 4001112557877 |
| Wymiary z opakowaniem | 71 x 41 x 171 cm |
| Waga z opakowaniem | 40,70 kg |
| Gwarancja | Pobierz |


Dane techniczne
| Seria | Saniform |
| Nr katalogowy | 133534013001 |
| Długość | 170 cm |
| Szerokość | 70 cm |
| Kształt | Wanna prostokątna |
| Materiał | Stal emaliowana |
| EAN | 4001112557877 |
| Pojemność | 111 LITRÓW |
| Orientacja odpływu | odpływ po stronie stóp |
| Wysokość | 41 cm |
| Marka | Kaldewei |
| Typ wanny | Wanna przyścienna |
| Kolor | biały |
| Przelew | Tak |
| Otwór na baterie | Nie |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności