- klasyczna wersja prostokątna
- wykonana z 3,5 mm stali emaliowanej
- wersja z otworami na uchwyty (uchwyty za dopłatą)
- wymiary: 160 x 75 cm
- głębokość 41 cm
- z powierzchnią uszlachetnioną
- nóżki sprzedawane osobno
- kolor: biały
Prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta drogą telefoniczną lub mailową:
tel.: +48 600901034
mail: biuro@lazienkomat.pl lub o.kedzierski@lazienkomat.pl
Jesteśmy do Państwa dyspozycji: pon-pt w godzinach 11.00-18.00, w soboty w godzinach 10-15.00
SKORZYSTAJ Z PROMOCJI NA PRODUKTY OLTENS 54% TANIEJ!
towar niedostępny
Opis
Są formy, bez których trudno już wyobrazić sobie codzienność. Właśnie takim klasykiem, doskonale doskonale wpasowującym się w każdą łazienkę, są wanny SANIFORM z odpływem umieszczonym po stronie stóp. Każdy z dostępnych modeli, za sprawą wyjątkowo szerokiego oparcia dla pleców oraz ergonomicznego kształtu, zapewnia wygodne ułożenie ciała podczas kąpieli.
Jednoosobowa wanna z odpływem umieszczonym po stronie stóp
Klasyczna wersja prostokątna
Dostępna również z uchwytami
Wykonana ze stali emaliowanej KALDEWEI
| Marka | Kaldewei |
| Seria | Saniform plus |
| Dłuższy bok | 160 cm |
| Krótszy bok | 75 cm |
| Pojemność | 107 l |
| Kształt | prostokątna |
| Materiał | stalowa |
| Zintegrowana obudowa | nie |
| Kolor | biały |
| Odpływ | z boku |
| Kod EAN | 4001112368824 |
| Wymiary z opakowaniem | 76 x 41 x 161 cm |
| Waga z opakowaniem | 46,60 kg |
| Gwarancja | Pobierz |


Dane techniczne
| Seria | Saniform |
| Nr katalogowy | 133300013001 |
| Długość | 160 cm |
| Szerokość | 75 cm |
| Kształt | Wanna prostokątna |
| Materiał | Stal emaliowana |
| EAN | 4001112368824 |
| Pojemność | 107 LITRÓW |
| Orientacja odpływu | odpływ po stronie stóp |
| Wysokość | 41 cm |
| Marka | Kaldewei |
| Typ wanny | Wanna przyścienna |
| Kolor | biały |
| Przelew | Tak |
| Otwór na baterie | Nie |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności