Uchwyty należy dokupić osobno.
Kaldewei Saniform Plus Star wanna prostokątna 140x70 cm model 330 biała 133000010001
towar niedostępny
Opis
Kaldewei Saniform Plus Star wanna prostokątna 140x70 cm model 330 biała 133000010001
KLASYCZNA WANNA O ERGONOMICZNYCH KSZTAŁTACH
Są formy, bez których trudno już wyobrazić sobie codzienność. Właśnie takim klasykiem, doskonale doskonale wpasowującym się w każdą łazienkę, są wanny SANIFORM z odpływem umieszczonym po stronie stóp. Każdy z dostępnych modeli, za sprawą wyjątkowo szerokiego oparcia dla pleców oraz ergonomicznego kształtu, zapewnia wygodne ułożenie ciała podczas kąpieli.
Jednoosobowa wanna z odpływem umieszczonym po stronie stóp
Klasyczna wersja prostokątna
Dostępna również z uchwytami
Wykonana ze stali emaliowanej KALDEWEI
| Marka | Kaldewei |
| Seria | Saniform plus |
| Dłuższy bok | 140 cm |
| Krótszy bok | 70 cm |
| Pojemność | 67 l |
| Kształt | prostokątna |
| Materiał | stalowa |
| Zintegrowana obudowa | nie |
| Kolor | biały |
| Odpływ | z boku |
| Kod EAN | 4001112464649 |
| Wymiary z opakowaniem | 71 x 41 x 141 cm |
| Waga z opakowaniem | 39,95 kg |
| Gwarancja | Pobierz |

Emalia jest niezwykle higieniczna i łatwa w pielęgnacji. Wykazuje znakomitą odporność na wysokie temperatury, promieniowanie UV, chemikalia takie jak lakiery do paznokci czy farby do włosów, jest bardzo stabilna i wyjątkowo odporna na zarysowania. A dodatkowo to materiał naturalny, w 100% nadający się do recyklingu.
* zgodnie z warunkami zawartymi w karcie gwarancyjnej.

Dane techniczne
| Seria | Saniform |
| Nr katalogowy | 133000010001 |
| Długość | 140 cm |
| Szerokość | 70 cm |
| Kształt | Wanna prostokątna |
| Materiał | Stal emaliowana |
| EAN | 4001112464649 |
| Pojemność | 67 LITRÓW |
| Orientacja odpływu | odpływ po stronie stóp |
| Wysokość | 41 cm |
| Marka | Kaldewei |
| Typ wanny | Wanna przyścienna |
| Kolor | biały |
| Przelew | Tak |
| Otwór na baterie | Nie |


