- jednoosobowa wanna z odpływem umieszczonym po stronie stóp
- klasyczna wanna czworokątna
- wykonana z 3,5 mm stali emaliowanej
- wymiary: 170 x 80 x 42 cm
- z powierzchnią uszlachetnioną
- kolor: biały
Prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta drogą telefoniczną lub mailową:
tel.: +48 600901034
mail: biuro@lazienkomat.pl lub o.kedzierski@lazienkomat.pl
Jesteśmy do Państwa dyspozycji: pon-pt w godzinach 11.00-18.00, w soboty w godzinach 10-15.00
SKORZYSTAJ Z PROMOCJI NA PRODUKTY OLTENS 54% TANIEJ!
towar niedostępny
Opis
Redukcja wszystkich elementów do niezbędnego minimum jest jedną z podstawowych zasad nowoczesnej architektury oraz architektury wnętrz. Klarowna i przejrzysta forma wanny PURO jest zgodna z tym założeniem. Jako wanna jednoosobowa spełnia wymóg najwyższej jakości wzorniczej, dostępnej przy tym w przystępnej cenie. Duża długość wanny PURO zapewnia znakomitą wygodę w trakcie kąpieli.
Unikalny purystyczny design
Jednoosobowa wanna z przelewem umieszczonym z boku
Wanna kombi, przeznaczona zarówno do kąpieli z pozycji leżącej, jak i do kąpieli pod prysznicem
Strefa prysznica z dużą powierzchnią do stania dzięki stromym ścianom bocznym
Głębokość wanny zapewniająca wygodną kąpiel
Elastyczne możliwości projektowania dzięki idealnemu dopasowaniu do rodziny PURO
Wybrane wielkości dostępne są także w limitowanej edycji nature protect o znacznie zredukowanym śladzie węglowym
| Marka | Kaldewei |
| Seria | Saniform puro |
| Dłuższy bok | 170 cm |
| Krótszy bok | 80 cm |
| Pojemność | 140 l |
| Kształt | prostokątna |
| Materiał | stalowa |
| Zintegrowana obudowa | nie |
| Kolor | biały |
| Odpływ | z boku |
| Kod EAN | 4001112715628 |
| Wymiary z opakowaniem | 81 x 42 x 171 cm |
| Waga z opakowaniem | 53,30 kg |
| Gwarancja | Pobierz |


Dane techniczne
| Seria | Puro |
| Nr katalogowy | 259100013001 |
| Długość | 170 cm |
| Szerokość | 80 cm |
| Kształt | Wanna prostokątna |
| Materiał | Stal emaliowana |
| EAN | 4001112715628 |
| Pojemność | 140 LITRÓW |
| Orientacja odpływu | Wanny z odpływem z boku |
| Wysokość | 42 cm |
| Marka | Kaldewei |
| Typ wanny | Wanna przyścienna |
| Kolor | biały |
| Przelew | Tak |
| Otwór na baterie | Nie |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności