Cena dotyczy samej wanny.
Kaldewei Puro Star wanna prostokątna 190x90 cm model 698 biała 259800010001
towar niedostępny
Opis
Kaldewei Puro Star wanna prostokątna 190x90 cm model 698 biała 259800010001
Unikalny purystyczny design
Jednoosobowa wanna z przelewem umieszczonym z boku
Wanna kombi, przeznaczona zarówno do kąpieli z pozycji leżącej, jak i do kąpieli pod prysznicem
Strefa prysznica z dużą powierzchnią do stania dzięki stromym ścianom bocznym
Głębokość wanny zapewniająca wygodną kąpiel
Elastyczne możliwości projektowania dzięki idealnemu dopasowaniu do rodziny PURO
Wybrane wielkości dostępne są także w limitowanej edycji nature protect o znacznie zredukowanym śladzie węglowym
Redukcja wszystkich elementów do niezbędnego minimum jest jedną z podstawowych zasad nowoczesnej architektury oraz architektury wnętrz. Klarowna i przejrzysta forma wanny PURO jest zgodna z tym założeniem. Jako wanna jednoosobowa spełnia wymóg najwyższej jakości wzorniczej, dostępnej przy tym w przystępnej cenie. Duża długość wanny PURO zapewnia znakomitą wygodę w trakcie kąpieli.
Opis produktu Kaldewei Puro Star wanna prostokątna 190x90 cm model 698 biała 259800010001
Cena dotyczy samej wanny.
| Marka | Kaldewei | |
| Seria | puro | |
| Dłuższy bok | 190 cm | |
| Krótszy bok | 90 cm | |
| Pojemność | 232 l | |
| Kształt | prostokątna | |
| Materiał | stalowa | |
| Zintegrowana obudowa | nie | |
| Kolor | biały | |
| Odpływ | z boku | |
| Kod EAN | 4001112853573 | |
| Wymiary z opakowaniem |
|
|
| Waga z opakowaniem | 65,80 kg | |
| Gwarancja | Pobierz |

Emalia jest niezwykle higieniczna i łatwa w pielęgnacji. Wykazuje znakomitą odporność na wysokie temperatury, promieniowanie UV, chemikalia takie jak lakiery do paznokci czy farby do włosów, jest bardzo stabilna i wyjątkowo odporna na zarysowania. A dodatkowo to materiał naturalny, w 100% nadający się do recyklingu.
* zgodnie z warunkami zawartymi w karcie gwarancyjnej.

Dane techniczne
| Seria | Puro |
| Nr katalogowy | 259800010001 |
| Długość | 190 cm |
| Szerokość | 90 cm |
| Kształt | Wanna prostokątna |
| Materiał | Stal emaliowana |
| EAN | 4001112853573 |
| Pojemność | 232 L |
| Orientacja odpływu | Wanny z odpływem z boku |
| Wysokość | 42 cm |
| Marka | Kaldewei |
| Typ wanny | Wanna przyścienna |
| Kolor | biały |
| Przelew | Tak |
| Otwór na baterie | Nie |


