- jednoosobowa wanna z odpływem umieszczonym z boku
- klasyczna wanna czworokątna
- wykonana z 3,5 mm stali emaliowanej
- wymiary: 190 x 90 x 42 cm
- z powierzchnią uszlachetnioną
- z pełnym wykończeniem przeciwpoślizgowym
- kolor: biały
Prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta drogą telefoniczną lub mailową:
tel.: +48 600901034
mail: biuro@lazienkomat.pl lub o.kedzierski@lazienkomat.pl
Jesteśmy do Państwa dyspozycji: pon-pt w godzinach 11.00-18.00, w soboty w godzinach 10-15.00
SKORZYSTAJ Z PROMOCJI NA PRODUKTY OLTENS 54% TANIEJ!
towar niedostępny
Opis
| Marka | Kaldewei | |
| Seria | Puro Duo | |
| Dłuższy bok | 190 cm | |
| Krótszy bok | 90 cm | |
| Pojemność | 217 l | |
| Kształt | prostokątna | |
| Materiał | stalowa | |
| Zintegrowana obudowa | nie | |
| Kolor | biały | |
| Odpływ | na środku | |
| Kod EAN | 4001112976203 | |
| Wymiary z opakowaniem |
|
|
| Waga z opakowaniem | 61,90 kg | |
| Gwarancja | Pobierz |


Dane techniczne
| Seria | Puro Duo |
| Nr katalogowy | 266534013001 |
| Długość | 190 cm |
| Szerokość | 90 cm |
| Kształt | Wanna prostokątna |
| Materiał | Stal emaliowana |
| EAN | 4001112976203 |
| Pojemność | 217 l |
| Orientacja odpływu | odpływ po stronie stóp |
| Wysokość | 42 cm |
| Marka | Kaldewei |
| Typ wanny | Wanna przyścienna |
| Kolor | biały |
| Przelew | Tak |
| Otwór na baterie | Nie |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności