- częściowe wykończenie przeciwpoślizgowe
Kaldewei Mini wanna narożna 157x75/50 cm prawa model 830 z wykończeniem przeciwpoślizgowym biała 224630000001
towar niedostępny
Opis
Kaldewei Mini wanna narożna 157x75/50 cm prawa model 830 z wykończeniem przeciwpoślizgowym biała 224630000001
Jednoosobowa wanna z przelewem umieszczonym z boku
Zmniejszone zużycie wody dzięki zwężeniu wnętrza
Szczególny kształt – idealny do małej łazienki
Dostępna również z uchwytami
Wykonana ze stali emaliowanej KALDEWEI
Opis produktu Kaldewei Mini wanna narożna 157x75/50 cm prawa model 830 z wykończeniem przeciwpoślizgowym biała 224630000001
- częściowe wykończenie przeciwpoślizgowe
Dane techniczne
| Marka | Kaldewei | |
| Seria | Star | |
| Dłuższy bok | 157 cm | |
| Krótszy bok | 75 cm | |
| Pojemność | 110 l | |
| Kształt | asymetryczna | |
| Materiał | stalowa | |
| Stronność | lewostronna | |
| Zintegrowana obudowa | nie | |
| Kolor | biały | |
| Kod EAN |
|
|
| Wymiary z opakowaniem | 76 x 43 x 158 cm | |
| Waga z opakowaniem | 52,60 kg | |
| Gwarancja | Pobierz |

Emalia jest niezwykle higieniczna i łatwa w pielęgnacji. Wykazuje znakomitą odporność na wysokie temperatury, promieniowanie UV, chemikalia takie jak lakiery do paznokci czy farby do włosów, jest bardzo stabilna i wyjątkowo odporna na zarysowania. A dodatkowo to materiał naturalny, w 100% nadający się do recyklingu.
* zgodnie z warunkami zawartymi w karcie gwarancyjnej.

Dane techniczne
| Seria | Mini |
| Nr katalogowy | 224630000001 |
| Długość | 157 cm |
| Szerokość | 75 cm |
| Materiał | Stal emaliowana |
| EAN | 4001112309551 |
| Pojemność | 110 litrów |
| Orientacja odpływu | odpływ po stronie stóp |
| Wysokość | 50 cm |
| Marka | Kaldewei |
| Typ wanny | Wanna narożnikowa |
| Kolor | biały |
| Przelew | Tak |
| Otwór na baterie | Nie |


