- jednoosobowa wanna z przelewem umieszczonym z boku
- zmniejszone zużycie wody dzięki zwężeniu wnętrza
- wykonana z 3,5 mm stali emaliowanej
- wymiary: 157 x 75/50 x 43 cm
- z powierzchnią uszlachetnioną
- kolor: biały
Biuro Obsługi Klienta:+48 600901034
Jesteśmy do Państwa dyspozycji: pon-pt w godzinach 11.00-18.00
SKORZYSTAJ Z PROMOCJI NA PRODUKTY OLTENS 54% TANIEJ!
towar niedostępny
Opis
Kaldewei Mini wanna narożna 157x75/50 cm lewa model 832 z powierzchnią uszlachetnioną biała 224800013001
Jednoosobowa wanna z przelewem umieszczonym z boku
Zmniejszone zużycie wody dzięki zwężeniu wnętrza
Szczególny kształt – idealny do małej łazienki
Dostępna również z uchwytami
Wykonana ze stali emaliowanej KALDEWEI
Opis produktu Kaldewei Mini wanna narożna 157x75/50 cm lewa model 832 z powierzchnią uszlachetnioną biała 224800013001
| Marka | Kaldewei |
| Seria | Star |
| Dłuższy bok | 157 cm |
| Krótszy bok | 75 cm |
| Pojemność | 110 l |
| Kształt | asymetryczna |
| Materiał | stalowa |
| Stronność | lewostronna |
| Zintegrowana obudowa | nie |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 4001112366158 |
| Wymiary z opakowaniem | 76 x 43 x 158 cm |
| Waga z opakowaniem | 52,60 kg |
| Gwarancja | Pobierz |


Dane techniczne
| Seria | Mini |
| Nr katalogowy | 224800013001 |
| Długość | 157 cm |
| Szerokość | 75 cm |
| Materiał | Stal emaliowana |
| EAN | 4001112366158 |
| Pojemność | 110 litrów |
| Orientacja odpływu | odpływ po stronie stóp |
| Wysokość | 50 cm |
| Marka | Kaldewei |
| Typ wanny | Wanna narożnikowa |
| Kolor | biały |
| Przelew | Tak |
| Otwór na baterie | Nie |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności