PONADCZASOWA ELEGANCJA
Kiedy zmysłowy design spotyka się z pionierskim duchem marki premium, powstaje coś wyjątkowego. Nowe designerskie profile prysznicowe stworzone przez Studio Aisslinger w ekskluzywnych powierzchniach nie tylko obiecują wyrafinowaną estetykę. Zgłoszony do opatentowania system KALDEWEI Click'n Clean® umożliwia łatwą obsługę i błyskawiczne czyszczenie.
Opis produktu Kaldewei FlowLine Zero ruszt odpływu liniowego 120 cm model 2401 czarny matowy 940100010676
Wymiary:
- długość zewnętrzna - 120 cm
- szerokość zewnętrzna - 5,5 cm
- kolor - czarny matowy
Dane techniczne
| Marka | Kaldewei |
| Seria | FlowLine |
| Rodzaj | liniowy |
| Długość | 120 cm |
| Kolor | czarny |
| Kod EAN | 4063728680394 |
| Wymiary z opakowaniem | 16 x 8 x 130 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,40 kg |



