- powierzchnia uszlachetniona
- antypoślizgowa
Prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta drogą telefoniczną lub mailową:
tel.: +48 600901034
mail: biuro@lazienkomat.pl lub o.kedzierski@lazienkomat.pl
Jesteśmy do Państwa dyspozycji: pon-pt w godzinach 11.00-18.00, w soboty w godzinach 10-15.00
SKORZYSTAJ Z PROMOCJI NA PRODUKTY OLTENS 54% TANIEJ!
towar niedostępny
Opis
Opis produktu Kaldewei Dyna Set wanna prostokątna 170x75 cm biała 226130003001
Dane techniczne

Dane techniczne
| Seria | Dyna Set |
| Nr katalogowy | 226130003001 |
| Długość | 170 cm |
| Szerokość | 75 cm |
| Kształt | Wanna prostokątna |
| Materiał | Konglomerat |
| EAN | 4001112368657 |
| Pojemność | 169 l |
| Orientacja odpływu | Wanny z odpływem z boku |
| Wysokość | 43 cm |
| Marka | Kaldewei |
| Typ wanny | Wanna przyścienna |
| Kolor | biały |
| Przelew | Tak |
| Otwór na baterie | Nie |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności