- głębokość: 43 cm
- pojemność: 133 litrów
- odpływ umieszczony po stronie stóp
- wersja z otworami na uchwyty (uchwyty sprzedawane oddzielnie)
- materiał: stal emaliowana 3,5 mm
- kolor: biały
Prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta drogą telefoniczną lub mailową:
tel.: +48 600901034
mail: biuro@lazienkomat.pl lub o.kedzierski@lazienkomat.pl
Jesteśmy do Państwa dyspozycji: pon-pt w godzinach 11.00-18.00, w soboty w godzinach 10-15.00
SKORZYSTAJ Z PROMOCJI NA PRODUKTY OLTENS 54% TANIEJ!
towar niedostępny
Opis
Opis produktu Kaldewei Dyna Set Star wanna prostokątna 150x75 cm model 625 z powierzchnią uszlachetnioną biała 226700013001
| Marka | Kaldewei | |
| Seria | Dyna Set Star | |
| Dłuższy bok | 150 cm | |
| Krótszy bok | 75 cm | |
| Pojemność | 133 l | |
| Kształt | prostokątna | |
| Materiał | stalowa | |
| Zintegrowana obudowa | nie | |
| Kolor | biały | |
| Odpływ |
|
|
| Kod EAN | 4001112381984 | |
| Wymiary z opakowaniem |
|
|
| Waga z opakowaniem | 45,45 kg | |
| Gwarancja | Pobierz |


Dane techniczne
| Seria | Dyna Set Star |
| Nr katalogowy | 226700013001 |
| Długość | 150 cm |
| Szerokość | 75 cm |
| Kształt | Wanna prostokątna |
| Materiał | Konglomerat |
| EAN | 4001112381984 |
| Pojemność | 133 l |
| Orientacja odpływu | Wanny z odpływem z boku |
| Wysokość | 43 cm |
| Marka | Kaldewei |
| Typ wanny | Wanna przyścienna |
| Kolor | biały |
| Przelew | Tak |
| Otwór na baterie | Nie |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności