- unikalny, purystyczny kształt
- kąpiel we dwoje: dwa identyczne podparcia pleców i odpływ pośrodku
- klasyczna wanna czworokątna
- wykonana z 3,5 mm stali emaliowanej KALDEWEI
- wymiary: 190 x 90 x 43 cm
- kolor: biały
- pełne wykończenie przeciwpoślizgowe
Kaldewei Conoduo wanna prostokątna 190x90 cm model 734 biała 235234010001
towar niedostępny
Opis
Kaldewei Conoduo wanna prostokątna 190x90 cm model 734 biała 235234010001
- Unikalny purystyczny design
- Zintegrowana wzorniczo z wanną emaliowana pokrywa odpływu i pokrętło przelewu (także z funkcją napełniania)
- Klasyczna wersja prostokątna
- Kąpiel we dwoje: dwa identyczne podparcia pleców i odpływ pośrodku
- Wykonana ze stali emaliowanej KALDEWEI
- Zaprojektowana przez Sottsass Associati
Opis produktu Kaldewei Conoduo wanna prostokątna 190x90 cm model 734 biała 235234010001
Emalia jest niezwykle higieniczna i łatwa w pielęgnacji. Wykazuje znakomitą odporność na wysokie temperatury, promieniowanie UV, chemikalia takie jak lakiery do paznokci czy farby do włosów, jest bardzo stabilna i wyjątkowo odporna na zarysowania. A dodatkowo to materiał naturalny, w 100% nadający się do recyklingu.
* zgodnie z warunkami zawartymi w karcie gwarancyjnej.

Dane techniczne
| Seria | Conoduo |
| Nr katalogowy | 235234010001 |
| Długość | 190 cm |
| Szerokość | 90 cm |
| Kształt | Wanna prostokątna |
| Materiał | Konglomerat |
| EAN | 4001112628072 |
| Pojemność | 220 l |
| Orientacja odpływu | Wanny z odpływem z boku |
| Wysokość | 43 cm |
| Marka | Kaldewei |
| Typ wanny | Wanna przyścienna |
| Kolor | biały |
| Przelew | Tak |
| Otwór na baterie | Nie |




