- unikalny, purystyczny kształt
- kąpiel we dwoje: dwa identyczne podparcia pleców i odpływ pośrodku
- klasyczna wanna czworokątna
- wykonana z 3,5 mm stali emaliowanej KALDEWEI
- wymiary: 180 x 80 x 43 cm
- kolor: czarny mat
Prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta drogą telefoniczną lub mailową:
tel.: +48 600901034
mail: biuro@lazienkomat.pl lub o.kedzierski@lazienkomat.pl
Jesteśmy do Państwa dyspozycji: pon-pt w godzinach 11.00-18.00, w soboty w godzinach 10-15.00
SKORZYSTAJ Z PROMOCJI NA PRODUKTY OLTENS 54% TANIEJ!
towar niedostępny
Opis
Opis produktu Kaldewei Conoduo wanna prostokątna 180x80 cm model 733 czarny mat 235100010676
- unikalny, purystyczny kształt
- kąpiel we dwoje: dwa identyczne podparcia pleców i odpływ pośrodku
- klasyczna wanna czworokątna
- wykonana z 3,5 mm stali emaliowanej KALDEWEI
- wymiary: 180 x 80 x 43 cm
- kolor: czarny mat

Dane techniczne
| Seria | Conoduo |
| Nr katalogowy | 235100010676 |
| Długość | 180 cm |
| Szerokość | 80 cm |
| Kształt | Wanna prostokątna |
| Materiał | Konglomerat |
| EAN | 4055761231428 |
| Pojemność | 159 l |
| Orientacja odpływu | Wanny z odpływem z boku |
| Wysokość | 43 cm |
| Marka | Kaldewei |
| Typ wanny | Wanna przyścienna |
| Kolor | inny |
| Przelew | Tak |
| Otwór na baterie | Nie |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności