- surowa prostota i skromna elegancja wyróżniają tę wannę pośród innych
- kąpiel we dwoje: dwa identyczne podparcia pleców i odpływ pośrodku
- wykonana z 3,5 mm stali emaliowanej Kaldewei
- specjalna, stylistycznie dopasowana do wanny emaliowana pokrywa odpływu i pokrętło syfonu
- wymiary: 170 x 75 x 47 cm
- powierzchnia uszlachetniona
- kolor: biały
Kaldewei Centro Duo 1 wanna prostokątna 170x75 cm lewa model 129 biała 282900013001
towar niedostępny
Opis
Kaldewei Centro Duo 1 wanna prostokątna 170x75 cm lewa model 129 biała 282900013001
- Nowoczesna, prostokątna forma o wyraźnie zarysowanych konturach
- Idealne dopasowanie do produktów z rodziny CAYONO
- Kąpiel we dwoje: dwa identyczne ergonomicznie uformowane podparcia pleców i odpływ pośrodku
- Niezwykle obszerne wnętrze zapewnia wysoki komfort kąpieli
- Wykonana ze stali emaliowanej KALDEWEI
Opis produktu Kaldewei Centro Duo 1 wanna prostokątna 170x75 cm lewa model 129 biała 282900013001
Dane techniczne
| Marka | Kaldewei | |
| Seria |
|
|
| Dłuższy bok | 170 cm | |
| Krótszy bok | 75 cm | |
| Pojemność | 156 l | |
| Kształt | prostokątna | |
| Materiał | stalowa | |
| Zintegrowana obudowa | nie | |
| Kolor | biały | |
| Odpływ |
|
|
| Kod EAN | 4001112821657 | |
| Wymiary z opakowaniem |
|
|
| Waga z opakowaniem | 53,30 kg | |
| Gwarancja | Pobierz |

Emalia jest niezwykle higieniczna i łatwa w pielęgnacji. Wykazuje znakomitą odporność na wysokie temperatury, promieniowanie UV, chemikalia takie jak lakiery do paznokci czy farby do włosów, jest bardzo stabilna i wyjątkowo odporna na zarysowania. A dodatkowo to materiał naturalny, w 100% nadający się do recyklingu.
* zgodnie z warunkami zawartymi w karcie gwarancyjnej.

Dane techniczne
| Seria | Centro Duo 1 |
| Nr katalogowy | 282900013001 |
| Długość | 170 cm |
| Szerokość | 75 cm |
| Kształt | Wanna prostokątna |
| Materiał | Konglomerat |
| EAN | 4001112821657 |
| Pojemność | 156 l |
| Orientacja odpływu | Wanny z odpływem z boku |
| Wysokość | 47 cm |
| Marka | Kaldewei |
| Typ wanny | Wanna przyścienna |
| Kolor | biały |
| Przelew | Tak |
| Otwór na baterie | Nie |


