- klasyczna wersja prostokątna
- wykonana z 3,5 mm stali emaliowanej
- bez otworów na uchwyty
- dostępna również z uchwytami
- wymiary: 170 x 75 x 41 cm
- z wykończeniem przeciwpoślizgowym
- kolor: biały
Prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta drogą telefoniczną lub mailową:
tel.: +48 600901034
mail: biuro@lazienkomat.pl lub o.kedzierski@lazienkomat.pl
Jesteśmy do Państwa dyspozycji: pon-pt w godzinach 11.00-18.00, w soboty w godzinach 10-15.00
SKORZYSTAJ Z PROMOCJI NA PRODUKTY OLTENS 54% TANIEJ!
towar niedostępny
Opis
Opis produktu Kaldewei Cayono wanna prostokątna 170x75 cm model 750 z wykończeniem przeciwpoślizgowym biała 275030000001
| Marka | Kaldewei | |
| Seria | Cayono Star | |
| Dłuższy bok | 170 cm | |
| Krótszy bok | 75 cm | |
| Pojemność | 136 l | |
| Kształt | prostokątna | |
| Materiał | stalowa | |
| Zintegrowana obudowa | nie | |
| Kolor | biały | |
| Odpływ |
|
|
| Kod EAN | 4001112878620 | |
| Wymiary z opakowaniem |
|
|
| Waga z opakowaniem | 52,50 kg | |
| Gwarancja | Pobierz |


Dane techniczne
| Seria | Cayono Star |
| Nr katalogowy | 275000013001 |
| Długość | 170 cm |
| Szerokość | 75 cm |
| Kształt | Wanna prostokątna |
| Materiał | Konglomerat |
| EAN | 4001112876626 |
| Pojemność | 136 l |
| Orientacja odpływu | Wanny z odpływem z boku |
| Wysokość | 41 cm |
| Marka | Kaldewei |
| Typ wanny | Wanna przyścienna |
| Kolor | biały |
| Przelew | Tak |
| Otwór na baterie | Nie |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności