- wymiary: 190 x 100 x 42 cm
- średnica odpływu: 52 mm
- pojemność użytkowa: 208 litrów
- szeroki rant (187 mm) wanny może służyć jako miejsce do siedzenia lub umieszczenia armatury nawannowej
- kontrast pomiędzy prostą formą szerokiego rantu a ergonomiczną płynną formą wnętrza wanny
- specjalna emaliowana pokrywa odpływu i pokrętło syfonu
- podparcie pleców i odpływ pośrodku
- 3,5 mm stal emaliowana
- niezbędny specjalny zestaw odpływowo-przelewowy lub Comfort-Level (sprzedawane oddzielnie)
- niezbędne nogi specjalne 5037 (sprzedawane oddzielnie)
- kolor: biały
Kaldewei Asymmetric Duo wanna prostokątna 190x100 cm model 744 biała 274400010001
towar niedostępny
Opis
Kaldewei Asymmetric Duo wanna prostokątna 190x100 cm model 744 biała 274400010001
Dzięki wyjątkowo dużemu wnętrzu zapewnia wygodną kąpiel
Dostępna w wersji prawej i lewej
Możliwa kąpiel we dwoje siedząc obok siebie
Wykonana ze stali emaliowanej KALDEWEI
Opis produktu Kaldewei Asymmetric Duo wanna prostokątna 190x100 cm model 744 biała 274400010001
Dane techniczne
| Marka | Kaldewei | |
| Seria | Asymmetric Duo | |
| Dłuższy bok | 190 cm | |
| Krótszy bok | 100 cm | |
| Pojemność | 208 l | |
| Kształt | prostokątna | |
| Materiał | stalowa | |
| Zintegrowana obudowa | nie | |
| Kolor | biały | |
| Odpływ |
|
|
| Kod EAN | 4001112784853 | |
| Wymiary z opakowaniem |
|
|
| Waga z opakowaniem | 71,50 kg | |
| Gwarancja | Pobierz |

Emalia jest niezwykle higieniczna i łatwa w pielęgnacji. Wykazuje znakomitą odporność na wysokie temperatury, promieniowanie UV, chemikalia takie jak lakiery do paznokci czy farby do włosów, jest bardzo stabilna i wyjątkowo odporna na zarysowania. A dodatkowo to materiał naturalny, w 100% nadający się do recyklingu.
* zgodnie z warunkami zawartymi w karcie gwarancyjnej.

Dane techniczne
| Seria | Asymmetric Duo |
| Nr katalogowy | 274400010001 |
| Długość | 190 cm |
| Szerokość | 100cm |
| Kształt | Wanna prostokątna |
| Materiał | Konglomerat |
| EAN | 4001112784853 |
| Pojemność | 208 l |
| Orientacja odpływu | Wanny z odpływem z boku |
| Wysokość | 42 cm |
| Marka | Kaldewei |
| Typ wanny | Wanna przyścienna |
| Kolor | biały |
| Przelew | Tak |
| Otwór na baterie | Nie |


