Oltens Varme grzejnik łazienkowy 89,5x50 cm czarny mat 55000300
Cena regularna:
1 699,90 zł
towar niedostępny
Opis
Varme
Grzejniki Oltens. Dopełnienie Twojej wizji na nową łazienkę.
- wysokość 89,5 cm
- szerokość 50 cm
- głębokość 8 cm
- wydajność (75/65/20): 369 W
- podłączenie C1 o rozstawie 5 cm dla podłączenia dolnego środkowego
- podłączenie C2 o rozstawie 47 cm dla przyłącza dolnego znajdującego się w osiach pionowych kolektorów grzejnika
- możliwość podłączenia grzałki, sugerowany model: Oltens Varmare
- pojemność: 2,50 dm3
- temperatura pracy: 95°C
- ciśnienie robocze: 0,6 Mpa
- waga: 11,7 kg
- kolor: czrny mat
Zawartość zestawu
- grzejnik
- instrukcja montażu grzejnika
Dane techniczne
| Marka | Oltens |
| Seria | Varme |
| Rodzaj | dekoracyjny, drabinkowy |
| Wysokość | 89.5 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Moc | 369 Wat |
| Rozstaw podłącz. | 5 cm |
| Podłączenie | dolne |
| Kolor | czarny |
| Kod EAN | 5903003008989 |
| Nr Kat. | 55000300 |
| Wymiary z opakowaniem | 55 x 11 x 101 cm |
| Waga z opakowaniem | 13,18 kg |