Kaldewei Cayono Wanna model 749 170x70x41 cm Biały 274900010001
towar niedostępny
Opis
Kaldewei Cayono Wanna model 749 170x70x41 cm Biały 274900010001
EAN: 4001112872093
Pozwól sobie na niezapomniane chwile relaksu, które zapewni Ci niezwykle wygodna prostokątna wanna z serii Kaldewei Cayono o pojemności 110 l.
Jej spore wymiary i absolutnie gładka powierzchnia umożliwiają w pełni się odprężyć o każdej porze dnia i nocy. Klasyczna wanna prostokątna Kaldewei Cayono 749 1700x700x410 mm Biały 274900010001 została w całości wykonana ze stali emaliowanej o grubości 3,5 mm, odpornej na przebarwienia i mającej właściwości dźwiękochłonne, ponadto po nagrzaniu się utrzymuje ciepło przez długi czas.
Prezentowany model w ponadczasowym białym kolorze idealnie wkomponuje się w każdą aranżację łazienki i będzie jej ozdobą.
Dane techniczne
| Seria | Cayono |
| Nr katalogowy | 274900010001 |
| Długość | 170 cm |
| Szerokość | 70 cm |
| Kształt | Wanna prostokątna |
| Materiał | Stal emaliowana |
| EAN | 4001112872093 |
| Pojemność | 110 litrów |
| Orientacja odpływu | odpływ po stronie stóp |
| Wysokość | 41 cm |
| Marka | Kaldewei |
| Typ wanny | Wanna przyścienna |
| Kolor | biały |
| Przelew | Nie |
| Otwór na baterie | Nie |